Onderbouw

Nieuws

Jeugdopleiders Onderbouw

KMSK Deinze is gekend om zijn kwalitatieve jeugdopleiding..
Om onze rangen te versterken voor het komende seizoen zijn wij op zoek naar volgende gemotiveerde medewerkers:

Trainers onderbouw

Jeugdacademie KMSK Deinze heeft sedert jaren een gereputeerde kwalitatieve jeugdopleiding.
Ter voorbereiding naar volgend seizoen zijn wij op zoek naar ploegopleiders (M/V) voor onze onderbouw in verschillende jeugdcategorieën.

Beschik jij over de nodige vakkennis, professionaliteit en engagement of wens je meer inlichtingen ?

Neem dan contact op met Toon Maebe via TVJO@kmskdeinzejeugd.be

KMSK Deinze U16 is kampioen !

Onze U16 is de kampioen geworden in hun competitie 2018-19 !
Aanstaande zaterdag spelen ze nog hun laatste wedstrtijd thuis tegen KRC Gent. Iedereen welkom om hen aan te moedigen en mee te vieren met het kampioenenfeestje !

Resultaten Versele Laga Paastornooi 2019

Voor de foto's van de podiumplaatsen Nationaal op zaterdag 20 april: klik hier

Nationaal U7

1. Sint Truidense VV
2. KMSK Deinze
3. KSV Diksmuide

Alle utislagen en eindrangschikking: klik hier
 

Nationaal U8

1. Club Brugge
2. OH Leuven
3. Antwerp FC

Alle utislagen en eindrangschikking: klik hier
 

Nationaal U9

1. Club Brugge
2. Act 2 Prevent
3. Cercle Brugge

Alle utislagen en eindrangschikking: klik hier

 

Nationaal U10

1. Sporting Lokeren
2. Eendracht Aalst
3. Olsa Brakel

Alle utislagen en eindrangschikking: klik hier

 

Nationaal U11

1. KSV Roeselare
2. KMSK Deinze A
3. KMSK Deinze B

Alle utislagen en eindrangschikking: klik hier

 

Nationaal U12

1. KMSK Deinze B
2. KMSK Deinze A
3. Cercle Brugge

Alle utislagen en eindrangschikking: klik hier

 

Voor de foto's van de podiumplaatsen Regionaal op maandag 22 april: klik hier

Regionaal U7

1. KMSK Deinze A
2. KMSK Deinze B
3. SK Lochristi

Alle utislagen en eindrangschikking: klik hier

 

Regionaal U8

1. VC Nazareth Eke
2. KVE Aalter
3. FC Poesele

Alle utislagen en eindrangschikking: klik hier

 

Regionaal U9

1.The Blue Devils
2. FC Kleit
3. KVE Aalter

Alle utislagen en eindrangschikking: klik hier

 

Regionaal U10

1. Elene Grotenberge
2. KMSK Deinze
3. Ooidonck Leerne

Alle uitslagen en eindrangschikking: klik hier

 

Regionaal U11

1. SK Lochristi
2 Elene Grotenberge
3. VV Tielt

Alle uitslagen en eindrangschikking: klik hier

 

Regionaal U12

1. KMSK Deinze U11 A
2. KMSK Deinze U11 B
3. SV Zulte Waregem

Alle uitslagen en eindrangschikking: klik hier

Pagina's